19-04-11

17 APRIL 2011 - Gilze (uitslag)

 

Enkel doorkomsttijden bij de teams kunnen afwijken van de werkelijk gelopen tijd. Dit komt doordat enkele atleten tijdens de doorkomst geen hesje met het startnummer droegen.

 

Uitslag

Startnr.

Ultra - Solo (heren)

1e ronde

2e ronde

Finish

1

106

Marcin Sieja

1:39:01

3:18:09

5:00:26

2

103

Wim Douw

1:39:50

3:27:49

5:18:09

3

100

Sjaak Bus

2:02:10

4:10:03

6:13:00

4

105

Rene de Wert

2:09:41

4:14:57

6:13:56

5

104

Marc van den Plas

2:10:23

4:15:47

6:18:10

6

107

Herman Krijnen

2:02:40

4:20:19

uitgestapt

7

101

Ronald Pol

niet gestart

   
     

 

( na goed 20km)

   

Uitslag

Startnr.

Marathon mannen

1e ronde

Finish

 

1

154

Dave Boone

1:29:41

3:01:40

 

2

165

Bart van Nijlen 

1:29:41

3:07:08

 

3

151

Geert Ryckaert

1:32:50

3:16:35

 

4

157

Fred Haustrate 

1:35:14

3:18:14

 

5

158

Koen van Dijk

1:36:57

3:22:43

 

6

160

Henry Okkersen

1:44:16

3:36:49

 

7

164

Jef Jacobs 

1:45:31

3:43:35

 

8

168

Dre van den Bosch

1:50:45

3:46:08

 

9

150

Jeroen van de Ven

1:52:41

3:57:42

 

10

166

Leon Mahieu

1:50:07

3:59:15

 

11

170

Gertie Theunissen

2:06:22

4:08:30

 

12

156

Harrie Hendrickx

1:52:41

4:09:06

 

13

167

Deplae Gino

1:32:50

uitgestapt

 

14

169

Bert Lemmens

1:50:45

uitgestapt

 

15

152

Rene Nijkamp

niet gestart

   

16

153

P Martens

niet gestart

   
           

Uitslag

Startnr.

Marathon vrouwen

1e ronde

Finish

 

1

162

Jannet Lange

1:50:07

3:42:40

 

2

159

Francis Spoelstra

2:15:04

4:51:46

 

3

161

Ineke Scheffer

2:15:04

4:51:46

 

4

155

Annie van Rossum

3:05:04

6:26:38

 
           
           

Uitslag

Startnr.

Ultra - teams

1e ronde

2e ronde

Finish

1

15

de Biestraatlopers

1:11:20

2:23:57

3:36:34

2

5

fysiomaatwerk Gilze

1:15:03

2:29:21

3:45:08

3

8

verbindingen kct

1:19:47

2:41:32

4:03:33

4

12

t Halvezolenlijntje

1:24:20

2:49:23

4:15:51

5

1

Dongemond college

1:38:09

3:15:22

4:53:24

6

6

team sprinters Breda 1

1:37:42

3:16:12

4:54:47

7

7

team sprinters Breda 2

1:40:25

3:17:51

4:56:40

8

2

team prodelta de stelberg 1

1:39:58

3:20:14

5:00:58

9

3

team prodelta de stelberg 2

1:37:15

3:18:21

5:00:58

10

9

de buitenbeentjes team 1

1:39:33

3:26:01

5:14:08

11

19

triple f

1:37:29

3:29:31

5:14:58

12

14

team 77 p3 transfer

1:45:55

3:32:32

5:16:16

13

11

interpolis 1

1:48:08

3:32:32

5:18:22

14

13

de lallers

1:37:54

3:33:44

5:18:39

15

10

de buitenbeentjes team 2

1:45:17

3:34:05

5:21:46

16

18

the sporty's

1:41:47

3:45:02

5:23:24

17

4

doc-data

1:58:48

3:38:39

5:24:53

18

17

buurtvereniging `t Molentje / Rielsebaan

1:45:27

3:34:18

5:29:14

19

20

de delta's

1:47:12

4:01:17

5:35:38

20

21

het roadrunnergilze team

1:55:13

3:38:12

5:43:48

21

16

buurtvereniging `t Molentje team 2

2:07:16

4:42:07

6:41:32

           

 

 

22:00 Gepost door keep on runnin' in a free world, poppy | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.